Sokağın başından sonuna kadar park etmiş bütün otomobillerin lastiklerini patlatıp kaçtı

Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, güvenlik kameralarını inceleyerek lastikleri patlatan kişinin eşkalini belirledi. Şüphelinin yakalanması için çalışmalar başlatıldı ve olayla ilgili incelemeler devam ediyor.

Lastikleri patlatılan araçlardan birinin sahibi olan Ramazan Gülmez, daha önce aracının çizildiğini de iddia ederek, “Bir ay falan oluyor bizim araba burada duruyordu. Yan tarafından anahtar ile komple çizmişler. Şu anda da milletin arabasının tekerini patlatmışlar. Kasten yapılan bir şey bu zaten, vatandaşa yazık günah. Kimin yaptığına şu anda bir şey söyleyemiyorum ama yapan insan bu mahalleden herhangi birisidir yani muhakkak. Kaldırıma park ediyorlar diye olabilir.” şeklinde konuştu.

Araç sahiplerinden Eren Arslan ise, “20 senedir bu mahalledeyim, böyle bir sıkıntı yaşamamıştım. Sabah saatlerinde telefonum çaldı, mahalleden burada top oynayan çocuklardan birisi aradı. Lastiğimin patladığını söyledi, ilk başta inanamadım. Daha sonra diğer araç sahipleri de geldi. Onların da kimisinin aracının 2 lastiği kimisinin 3 lastiği bıçakla patlatılmış. Polise haber verdik, kimisi o halde işe gitti. İlk defa başımıza böyle bir şey geldi. Neden yapıldığına dair bir fikrim yok.” ifadelerini kullandı.

Polis, olayın detaylarını araştırarak şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x